Kullanım Klavuzu

Kullanım Şartları

Hiç bir yazı isteğe göre değiştirilemez.
Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılıcaksa “MİMAR DEMET” kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
Yazı içerikleri internette kullanılıcaksa aşağıdaki linklerden herhangi birini yazının altına veya sitenize yerleştirme zorunluluğu vardır.
Bu yazı mimardemet.com‘dan Alınmıştır.
Kaynak : mimardemet.com
Bu şartlara uygun davranmamanız halinde hukuki yollara başvurulacaktır.

“Mimar Demet” web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer tüm materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorundan site sahibi ve “Mimar Demet” sorumlu tutulamaz.
“Mimar Demet” web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili kişiler ya da kurumlar tarafından uygun görülmemesi halinde en kısa sürede kaldırılacaktır.
“Mimar Demet” sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. “Mimar Demet”, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili, hiç bir sorumluluk üstlenmez. “Mimar Demet”, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
“Mimar Demet” web sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz sebebi ile bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten “Mimar Demet” sorumlu değildir.